Przychodnia

Ideą naszej placówki jest pełna i kompleksowa opieka nad pacjentem. Zespół lekarzy różnych specjalności oraz pełne wyposażenie gwarantują, że nasi pacjenci są leczeni na najwyższym poziomie.

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem renomowanych firm. Funkcjonuje u nas w pełni wyposażona sala operacyjna jak i pracownia radiologii wykonująca zdjęcia zębowe, pantomograficzne i radiwizjograficzne. Wszystkie pomieszczenia jak i sala operacyjna są klimatyzowane i spełniają wszystkie normy.
Przychodnia
Bardzo ważnym elementem naszej placówki jest pracownia protetyczna zajmująca się głównie pracami na implantach, jako jedna z kilkunastu w Polsce wykonuje prace CAD-CAM w systemie PROCERA. W chwili obecnej mamy już drugi skaner PROCERA, mosty i korony pełnoceramiczne wykonujemy od 2002 roku. Specjalizujemy się głównie w zabiegach implantologicznych oraz zabiegach przedimplantacyjnych przygotowujących pacjentów do wszczepów stomatologicznych. U pacjentów z bardzo rozległymi zanikami kostnymi jako nieliczni w Polsce zakładamy implanty Zygoma jak i wykonujemy przeszczepy wewnątrz i zewnątrzustne. Większość zabiegów chirurgicznych wykonujemy w torze wizyjnym i z użyciem mikroskopu. Od 2007 roku stosujemy implanty ceramiczne Ziterion.

Redagował – Cezary Mierzwa
Przychodnia